SİYASET

BAŞKAN OLMAYA TALİBİM !

BAŞKAN OLMAYA TALİBİM !

Makine Yüksek Mühendisi Mahmut Sami Şahin, Karaman Belediye Başkan Aday Adaylığı hakkında bilgi verdi.

Karaman Belediye başkanlığına talip olduğunu dile getiren Şahin, “Projelerim, belediyecilik geçmişim, birikimim ile sırtımı bir yerlere veya birilerine yaslamadan bu yola çıktım” dedi. Yıllarca siyasetin içinde olduğu halde, yaptığı projeler ve başarılı çalışmalar ile ön planda olmak istemediğini, bu nedenle şimdiye kadar sadece üreten konumda olduğunu vurgulayan Şahin, artık zamanı gelmiştir imajı verdi. Karaman için birçok katmadeğeri yüksek projelerinin olduğunu, adaylık kesinleşmesi halinde bu projeleri tek tek izah edeceğini açıkladı. Edinmiş olduğu birikimleri Karaman halkı ile paylaşmak istediğini söyleyen Şahin, ilimize yapmaya başladığı sanayi yatırımları ile bir başlangıç yaptığını dile getirdi.

Mahmut Sami Şahin Kimdir ?

1971 yılında Karaman’da doğdu. Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’ndan 1982 yılında ve Karaman İmam Hatip Lisesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Selçuk Ünv. Makine Müh. bölümünü 1993 yılında bitirdi ve aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı.

Karaman’da bir süre devlet memurluğu yaptıktan sonra, özel sektörde yönetici olarak çalıştı. 2010 yılında Ak Parti Meram ilçe teşkilatında görev aldı. 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Meram Belediyesi meclis üyesi seçildi ve aynı zamanda büyükşehir meclis üyesi oldu. 5 yıldır Konya Büyükşehir belediyesi başkan vekilliği ve Ak Parti büyükşehir meclis grup başkan vekilliği görevlerini yürütmektedir.

Değişik sivil toplum örgütlerinde aktif görev alan Şahin evli ve 4 çocuk babasıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün