GÜNDEM

Enteresan Düğün Hediyesi

Enteresan Düğün Hediyesi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) düğün törenine katılan Lefkoşalı siyasetçi Çetin Sadeli, akaryakıt ile tüp gaza yapılan zamları protesto etmek için damada enteresan hediye verdi. Hediye olarak bidon içinde benzin, geline ise tüp gaz verdi…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) düğün törenine katılan Lefkoşalı siyasetçi Çetin Sadeli, akaryakıt ile tüp gaza yapılan zamları protesto etmek için damada bidon içinde benzin, geline ise tüp gaz verdi.

Mehmet Ekin Vaiz ile Gülşen Erçin, Lefkoşa’da dün gerçekleştirilen düğün töreniyle dünyaevine girdi. Çiftin düğününe, Lefkoşalı siyasetçi Çetin Sadeli de katıldı. Sadeli, davetlilerin şaşkın bakışları arasında, düğünün yapıldığı mekana, bir elinde benzin bidonu diğer elinde tüp gaz ile girdi. Takı töreninde de sıraya elindekilerle giren Sadeli, damada bidon içinde benzin, geline ise tüp gaz verdi. Sadeli, akaryakıt ile tüp gaza yapılan zamları protesto etmek için bu eylemde bulunduğunu söyledi.

“RÜŞVET” VAADİYLE OY İSTEMİŞTİ

Öte yandan Çetin Sadeli, KKTC’de ocak ayında yapılan parlamento seçiminde, bağımsız milletvekili adayı olmuştu. Kazanması halinde rüşvet ve yolsuzluk yapılacağını vadeden Sadeli, siyasi partilerin tümünü de yolsuzluk ve hırsızlıkla suçlamıştı. Sadeli, seçim döneminde “Yiyenler gidecek, hepimiz yiyeceğiz”sloganıyla reklam filmi hazırlatmıştı. Seçimi kazanamayan Çetin Sadeli, 3 bin 200 oy almıştı.

İŞTE O ANLAR

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün