GÜNDEMSİYASET

MHP Karaman Belediye Başkanı Adayı 2018

Mart 2019 da gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri için siyasi hareketlilik başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karaman Belediye Başkanlığı için kulislerde isimler konuşulmaya başladı. Konuşulan isimler arasında en güçlü aday olarak Savaş KALAYCI ismi ön plana çıktı. Yaklaşan yerel seçimler için siyasi partilerin hazırlıklarının sürdürüldüğü bu günlerde, bütün siyasi partilerin aday adaylık başvuruları için geri sayım süreci başladı. Siyasi çevrelerce konuşulan adaylar arasında, Milliyetçi Hareket Partisi Adayı’nın Savaş KALAYCI olacağı gündeme geldi. Sosyal medyada Savaş KALAYCI isminin de görünür hale gelmesi, bu olasılığın doğru olduğu ihtimalini güçlendirdi.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Halk tarafindan sevilen sayilan durust karakterli yardimsever donanimli bu kardesime basarilar dilerim allah yardimcin olsun.

  2. Karaman ımız İçin hayırlı olsun inşallah Karaman iyi bilen yüksek lisan Sahibi yardımsever kardeşim çıktığın yolda başarılar

  3. MHP KARAMANIN BULABİLECEĞİ EN DEĞERLİ ADAY. HALK ADAMI,BİLGİLİ,YÜKSEK TAHSİLLİ VE EN ÖNEMLİSİ YILLARDIR ÇİZGİSİNDEN TAVİZ VERMEMİŞ OLMASI.MHP İKİ GÜN SONRA BİR DEVŞİRME BULMAZ İSE NE ALA. FAKAT SAVAŞ KALAYCI KAZANSADA KAZANMASADA KARAMAN İÇİN BİR DEĞER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün