EĞİTİMGÜNDEM

“MUTLULUĞA BİR OYUNCAKTA SEN VER” KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

MUTLULUĞA BİR OYUNCAKTA SEN VER” KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, ‘Mutluluğa Bir Oyuncak da Sen Ver’ kampanyası ile çocukları mutlu etmeye devam ediyor.

Karaman’da faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam eden gençlik merkezi, ‘Mutluluğa Bir Oyuncak da Sen Ver’ o sloganı başlattığı oyuncak toplama kampanyasının bu yıl üçüncüsünü düzenliyor. Çocukların zihinsel, kültürel, sosyal ve daha birçok açıdan gelişimine katkıda bulunmak ve onları bir nebzede olsun mutlu edebilmek amacıyla 2017 yılında başlatılan kampanya ile bu yıl daha fazla çocuğa ulaşılması hedefleniyor.

Kampanyanın il içi ve il dışında büyük ilgi gördüğünü belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, bu yıl üçüncüsü düzenlenen kampanyanın devam ettiğini söyledi.

Amaçlarının ihtiyaç sahibi çocukları mutlu etmek ve onların mutluluğuna ortak olmak olduğunu dile getiren İl Müdürü Ali Osman Bebek, sözlerine şöyle devam etti:
“2017 yılında başlattığımız oyuncak toplama kampanyası ile Bayır ve Gülkaya köylerinde eğitim gören çocuklarımıza oyuncaklarını ulaştırdık. Çocuklarımızdan ve vatandaşlarımızdan aldığımız bu güzel enerji ile bu yıl kampanyamızın üçüncüsünü düzenliyoruz. Kampanyamızın diğer illerde de ilgi görmesi bizi oldukça mutlu etti. İnşallah bu yıl daha çok oyuncak ile daha çok çocuğumuzu mutlu edeceğiz. Duyarlı vatandaşlarımızdan isteğimiz ise, evlerinde hiç kullanılmamış ya da az kullanılmış oyuncakları ihtiyacı olan çocuklarımız için Gençlik Merkezimizde kurulacak oyuncak toplama merkezine ulaştırmaları. Kampanyamıza şuana kadar gereken ilgi ve alakayı gösteren, oyuncaklarını bağışlayan vatandaşlarımıza ise ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün